Guangdong Henvcon Electric Power Technology CO., LTD.

„Aktywne życie w ruchu, którego nie można zatrzymać”

Zapis drugiego wewnętrznego meczu przyjaźni w koszykówce Henvcon

Zdrowe ciało jest gwarancją dobrej pracy, a życie polega na ruchu.Aby poprawić jakość fizyczną pracowników oraz wzmocnić wewnętrzną jedność i współpracę między różnymi działami, firma Henvcon zorganizowała drugi w tym roku mecz przyjaźni koszykówki w 2022 roku na firmowym boisku do koszykówki 15 kwietnia o godzinie 18:00. Przedstawiciele każdego sektora pracującego obejrzeli meczu i kibicowania zawodnikom na boisku.

Dwiema stronami gry była drużyna czerwona (dział inżynieryjny) prowadzona przez Liu Yonga oraz drużyna niebieska (członkowie innych działów firmy) z kapitanem Li Yu.Główny inżynier Li Wi nadal był odpowiedzialny za nadzór na miejscu, a Qin Mangai pełnił funkcję sędziego.W szczególności wysoko oceniony został dział administracji za organizację zawodów i mocne wsparcie.

Gra została podzielona na cztery sekcje, z których każda trwała 10 minut.Gwizdkiem oficjalnie rozpoczęła się rywalizacja.W odróżnieniu od poprzedniego, pierwszą piłkę w tym meczu zdobyła drużyna czerwonych.Precyzyjny strzał z charakteryzacji trafił w kosz i zdobył 2 punkty, co wywołało owacje publiczności.Do niebieskiej drużyny dołączył dziś nowy zawodnik, więc współpraca nie była zbyt fachowa i długo nie odnajdywali czucia w oddaniu strzału, tracąc wiele punktów.Na początku ich wynik pozostawał w tyle, oni także byli w stanie pasywnym.Na szczęście Liu Meng odkrył to uczucie później.Oddał kilka pięknych strzałów z dystansu, zdobywając 3 punkty z rzędu, co pomogło drużynie niebieskich odrobić straty i zdobyło jednomyślne brawa publiczności za „dobry występ”.Drużyna czerwonych grała w dobrym rytmie, jednak sytuacja się zmieniła i stopniowo była wyprzedzana.Wynik pierwszej kwarty to 18:20 (Czerwone vs Niebieskie).

W drugiej i trzeciej kwarcie warunki rywalizacji były wspaniałe.Burza młodości i świetne umiejętności drużyny czerwonych były wyraźnie widoczne na boisku.Dzięki precyzyjnej i pomysłowej współpracy osiągnęli niewielką kulminację 16:8 i ponownie objęli prowadzenie;podczas gdy błękit został ponownie zakłócony.Ich podanie zostało albo skradzione, albo zbyt mocno wymuszone, aby wydostać się poza boisko.Ponadto ich zbiórki były również mniejsze niż drużyny czerwonych, a ich procent zwycięstw w strzelaniu był niski, więc wynik był gorszy.Jednak od tego czasu obie strony zmieniały się, goniły się, na przemian wspinały, a różnica punktów była bardzo zacięta.

A

Zawodnicy dążyli do odbicia

B

Członek drużyny Czerwonych, Liu Yongcheng, trafił za trzy punkty z dystansu

W ostatniej, czwartej kwarcie, aby zwyciężyć, zawodnicy obu drużyn nadal zachowywali pełnego ducha walki, a ich skokowa sylwetka była szczególnie energiczna w nocy.Nowi zawodnicy niebieskiej drużyny stanęli na wysokości zadania i spisali się znakomicie, odbierając, broniąc i chroniąc piłkę, co też przyczyniło się do strzałów.Strzały z bliska i z dystansu często kończyły się sukcesem.Wynik w środku wyniósł 64-60, a niebieska drużyna miała dwa gole przewagi.Czerwony nie chciał dać się wyprzedzić.Potem naprawdę strzelili dwa gole i wyrównali.Widzowie również chętnie oglądali tę nerwową i wspaniałą scenę.Mali kibice głośno krzyczeli, dopingując swoją ulubioną drużynę.Doszło do ostatnich 20 sekund.W tym momencie zespół czerwonych miał jeszcze dwa punkty przewagi.Przy 76:74 niebiescy zarządzili pauzę i ustalili taktykę.Drużyna czerwona była zdeterminowana bronić ostatniej piłki, trzypunktowej piłki drużyny niebieskiej.Bluer skupił całą uwagę na ostatnim strzale.W efekcie piłka minęła siatkę i wygrała drużyna czerwonych.

W grze są zwycięzcy i przegrani, ale niezależnie od tego, kto przegra, a kto wygra, ostatecznym zwycięzcą jest publiczność.Mamy nadzieję, że dzięki jedności i współpracy pokazanej w grze gracze nauczą się rozumieć siłę drużyny, szanować swoich przeciwników i zdobywać przyjaźń. Z niecierpliwością czekamy na nadejście kolejnego meczu przyjaźni!